Kolekcja Moonlight to najwyższej jakości oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne. Rygorystyczne testy i wysokie standardy stanowią o bezkompromisowym wykonaniu. Zawsze w nurcie najaktualniejszych trendów modowych. Moonlight Collection to wybór dla najbardziej wymagających Klientów.

Kierunek - sukces

Dla naszych dzieci zawsze chcemy dawać to co najlepsze. Dlatego marka Success by Moonlight będzie najlepszym wyborem. Solidnie wykonane, elastyczne i wygodne. Zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Sukces naszych dzieci zależy również od nas!

Męska sprawa

Prime to wysokiej jakości oprawki męskie. Wyszukany, elegancki, minimalistyczny design sprawia, że pasują zarówno do marynarki jak i luźnej bluzy.

Najnowsze oprawki

Firma OKO OPTICAL jest spółką cywilną. Działalność rozpoczęła w 1990 roku a rok później zajęła się dystrybucją opraw okularowych. Od 1995 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem kolekcji: Moonlight, Prime, Success, Sonata, Optic Union. Różnorodność naszej oferty można poznać przy okazji dużych imprez optycznych krajowych i zagranicznych gdzie prezentujemy nowinki związane z modą okularową. Poprzez naszych pracowników docieramy z ofertą do znaczącej części optyków polskich. Prowadzimy również sprzedaż do krajów europejskich.

Działasz w branży optycznej?

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.